Elektronika / Electronics projects Odkazník / Other Sites Download Info + kontakt   [CNW:Counter]

Info + kontakt

Není-li uvedeno jinak, je autorem příspěvků na webu belza.cz Jaroslav Belza

Unless otherwise stated, is the author of electronics projects on the web belza.cz Jaroslav Belza


Contact
jbelza(at)centrum.cz

Link Exchange
I offer an exchange of links to sites with similar orientation (electronics, DIY, microcontroller programming and RC models).


Kontakt
jbelza(at)centrum.cz

Na rozdíl od svých dětí necítím (zatím) potřebu mít Skype a ICQ, být na Facebooku a Twitteru. Ke komunikaci se světem mi stačí e-mail a telefon.

Desky s plošnými spoji
Desky s plošnými spoji neposílám, ale můžete si je objednávat u firmy Spoj spoj(at)volny.cz, Praha 10, Nosická 16
tel. (02) 274 813 823 nebo 604 853 525, p. Kohout. V objednávce stačí uvést číslo desky (bcs xx)

Dotazy
Pokusím se zodpovědět všechny dotazy týkající se mých zapojení. Na ostatní dotazy se pokusím odpovědět podle možností a vlastního uvážení. Není v mých silách hodinu prohledávat internet a literaturu, abych mohl odpovědět. Dělám to ve volném čase, kterého moc nemám  a nikdo mi za to neplatí. Anonymům neodpovídám.

Výroba elektronických zařízení
Elektronická zařízení na zakázku až na výjimky nevyrábím, prostě se to nevyplatí. Když nad nějakým zapojením strávím jednotky až desítky hodin a čas vynásobím nějakou rozumnou částkou za hodinu práce pochopíte proč - v době levné elektroniky z Číny vyjde vývoj a výroba mnohem dráž, než když si koupíte hotové zařízení.
Žádosti, abych sestrojil nebo vymyslel obvod, který dělá to, či ono, případně něco opravil, dostávám velmi často. Není v mých silách všechna zapojení navrhnout a hlavně odzkoušet, vzhledem k jiným povinnostem na to nemám čas. Bohužel i u jednoduchého zapojení si musím obvod dobře rozmyslet a pak vyzkoušet. Málokdy funguje všechno hned tak jak má, takže to znamená další čas který musím nad zapojením strávit, než má kýženou funkci. Nevyzkoušená zapojení posílám jen tehdy, když jsem si zcela jist funkcí obvodu.

Výměna odkazů
Nabízím výměnu odkazů na stránky s podobným zaměřením (elektronika, kutilství, programování mikrokontrolérů a modelářství). Odmítám nabídky na výměnu odkazů na obsahově nesouvisející stránky, jen za účelem zlepšení hodnocení u vyhledávačů.

Reklama
Pokud chcete na mé stránky umístit placenou reklamu, napište mi.
 

Kniha
 
 k dostání v knihkupectví BEN.


Tenhle obrázek jsem našel někde na webu.

Historie příspěvků webu Historie / History

Nějaké starší fotky Fotky / Photos

TOPlist